Produkty Express Diet

5DENNÍ DIETA EXPRESS DIET KUFŘÍK

Kufřík s 5denní ketonovou dietou Express Diet obsahuje 20 hyperproteinových jídel: tzn. 4 chutná jídla na každý den;
– sladké ovesné kaše ke snídani s kousky pravého ovoce vás příjemně nastartují do nového dne
– syté husté polévky na oběd a na večeři dodají sílu. Neobsahují lepek ani glutaman sodný
– sladký koktejl se hodí kdykoli během dne, když dostanete chuť na sladké
– vanilkové lívance se hodí ke snídaní

Nejrychlejšího úbytku váhy dosáhnete s úplnou náhradou stravy. To znamená, že kromě 4 porcí proteinových jídel Express Diet už nic jiného nekonzumujete.

OBSAH KUFŘÍKU:
polévka s kuřecí příchutí (2 ks), polévka se sýrovou příchutí (2 ks), batátová polévka (2 ks), rajčatová polévka s bazalkou (2 ks), žampiónová polévka (2 ks), jablečno-škořicová kaše (2 ks), vanilkovo-malinová kaše (2 ks), vanilkové lívance (2 ks), čokoládovo-malinový koktejl (2 ks), kokteil s jahodovou příchutí (2 ks)

objednat

VEĽKÝ BALÍČEK 35 PROTEÍNOVÝCH JÍDEL EXPRESS DIET

Velký balíček 35 proteinových jídel Express Diet se slevou 25 %. Hubnutí s bílkovinnou dietou je rychlé, bez přidání pohybu a bez jojo efektu.

Obsah balení: polévka s kuřecí příchutí (2 ks), polévka se sýrovou příchutí (2 ks), batátová polévka (2 ks), rajčatová polévka s bazalkou (2 ks), žampiónová polévka (2 ks), jablečno-škořicová kaše (2 ks), vanilkovo-malinová kaše (2 ks), vanilkové lívance (2 ks), čokoládovo-malinový koktejl (2 ks), kokteil s jahodovou příchutí (2 ks), proteinový wrap (6 porcí) – 1 balení,  proteinová čokoládovo oříšková pomazánka 120g (2 porce) – 1 ks, proteinový chléb Express Diet 360 g (7 porcí) – 1 balení

objednat

 

 

PROTEINOVÁ JÍDLA EXPRESS DIET

Všechna jídla z naší nabídky je možné zakoupit i samostatně. Jídla mají nízký obsah kalorií, tuků a sacharidů, a naopak obsahují vysoký podíl kvalitních rostlinných a mléčných bílkovin, vlákninu a všechny potřebné vitamíny, minerály a stopové prvky. Spolehlivě vás dostanou a poté udrží ve stavu ketózy, spalování tuku bez pocitu hladu. Všechna jídla jsou instantní, takže příprava je opravdu jednoduchá a krátká.

objednat

Nabídka proteinových jídel:

Filtrovat:
  • Všechno
  • Oběd a večeře
  • Sladké pokušení
  • Snídaně