Produkty Express Diet

5DENNÍ DIETA EXPRESS DIET KUFŘÍK

ED-krabica-2017-01Kufřík s 5denní ketonovou dietou Express Diet obsahuje 20 hyperproteinových jídel: tzn. 4 chutná jídla na každý den;
– sladké ovesné kaše ke snídani s kousky pravého ovoce vás příjemně nastartují do nového dne
– syté husté polévky na oběd a na večeři dodají sílu. Neobsahují lepek ani glutaman sodný
– sladký koktejl se hodí kdykoli během dne, když dostanete chuť na sladké
Nejrychlejšího úbytku váhy dosáhnete s úplnou náhradou stravy. To znamená, že kromě 4 porcí proteinových jídel Express Diet už nic jiného nekonzumujete.

OBSAH KUFŘÍKU: 
3 ks kuřecí polévka (852 kJ/204 kcal), 2 ks jahodový smoothie (864 kJ/206 kcal), 2 ks vanilkovo-malinová kaše (842 kJ/200 kcal), 3 ks čokoládovo-malinový koktejl (867 kJ/207 kcal), 3 ks jablečno-skořicová kaše (850 kJ/202 kcal), 2 ks rajčatová polévka (881 kJ/211 kcal), 3 ks sýrová polévka (864 kJ/207 kcal), 2 ks žampiónová polévka (840 kJ/201 kcal)

objednat

7 PROTEINOVÝCH JÍDEL EXPRESS DIET

7 jedal 3D pravy - kópiaBalíček sedmi nejoblíbenějších jídel Express Diet. Jestli jste se rozhodli pro pohodlný způsob užívání Express Diet, tento balíček je pro Vás to nejvhodnější řešení. Nahraďte večeře, nebo 2 denní jídla proteinovými jídly Express Diet a s udržováním vaší váhy už nebudete mít problém.

Obsah balení: vanilkovo-malinová kaše, jablečno-skořicová kaše, polévka s kuřecí příchutí, nugety s kuřecí příchutí, bramborová kaše, čokoládovo-malinový koktejl, jahodový smoothie

objednat

VEĽKÝ BALÍČEK 35 PROTEÍNOVÝCH JÍDEL EXPRESS DIET

Velký balíček 35 proteinových jídel Express Diet se slevou 25 %. Hubnutí s bílkovinnou dietou je rychlé, bez přidání pohybu a bez jojo efektu.

Obsah balení: 3 ks jablečno-skořicová kaše, 2 ks vanilkovo-malinová kaše, 3 ks čokoládovo-malinový koktejl, 2 ks jahodový smoothie, 2 ks rajčatová polévka, 3 ks sýrová polévka, 2 ks žampiónová polévka, 3 ks kuřecí polévka, 3 ks bramborová kaše , 3 ks kuřecí nugety3 ks máslové sušenky s čokoládovou polevou3 ks  kakaové sušenky s vanilkovou náplní3 ks čokoládový dezert

objednat

PROTEINOVÝ KOKTEJLY EXPRESS DIET NATURAL EDITION

Instantní koktejly obsahují kvalitní přírodní hrachový protein s vysokou mírou vstřebatelnosti a postupným uvolňováním, což napomáhá dlouhodobému pocitu sytosti. Dodá tělu potřebné vitamíny, minerály a všechny esenciální aminokyseliny. Vhodné pro vegany. Na výběr ze čtyř příchutí:

 

objednat

PROTEINOVÁ JÍDLA EXPRESS DIET

Všechna jídla z naší nabídky je možné zakoupit i samostatně. Jídla mají nízký obsah kalorií, tuků a sacharidů, a naopak obsahují vysoký podíl kvalitních rostlinných a mléčných bílkovin, vlákninu a všechny potřebné vitamíny, minerály a stopové prvky. Spolehlivě vás dostanou a poté udrží ve stavu ketózy, spalování tuku bez pocitu hladu. Všechna jídla jsou instantní, takže příprava je opravdu jednoduchá a krátká.

objednat

Nabídka proteinových jídel:

Filtrovat:
  • Všechno
  • Oběd a večeře
  • Sladké pokušení
  • Snídaně