Dávkování Express Diet

Jak hubnout s dietním programem Express Diet

Tempo hubnutí si nastavte sami. Nejrychlejší výsledky dosáhnete, když zvolíte expresní dávkování, což znamená, že kromě 4 jídel Express Diet již nic jiného během dne nekonzumujete a Express Diet tak tvoří úplnou náhradu stravy pro redukci tělesné hmotnosti se sníženým příjmem sacharidů a kalorií. Kvůli sníženému přísunu sacharidů organizmus hledá jiný zdroj energie a po 2-3 dnech se přepne do takzvaného tukového metabolismu – ketózy. Během ketózy teda začne rychle spalovat svoje uložené zásoby v podobě tuků a proto již po pár dnech můžeme vidět první výsledky. Ketózu nepřerušujte příjmem dalších sacharidů, protože čím déle v ní zůstanete, tím výraznější úbytek váhy dosáhnete. Přerušení a následné obnovení ketózy by trvalo další 3 dny.

Jestli je pro vás obtížné konzumovat pouze jídla Express Diet, zvolte pohodlné dávkování, kdy kombinujete 1-3 jídla Express Diet s 1-2 běžnými jídly z doporučených surovin a držení diety se pro Vás výrazně usnadní. Více informací se dozvíte zde.

Nezapomeňte, že v naší nabídce máme i bílkovinný chléb, krekry a dezerty, které jsou vhodné během ketózy i pro kombinaci s běžnou stravou.

Jestli chcete svoji postavu změnit výrazněji, zde najdete způsob, jak držet dietu Express Diet dlouhodobě. Opět je nejdůležitější, abyste dietu nevzdali, proto si délku jednotlivých fází upravte podle svých potřeb a přecházejte z fáze do fáze tak, abyste se cítili příjemně. Lepších výsledků dosáhneme, když dietu držíme méně důsledně, než když ji nedržíme vůbec ;-).

Držíme vám palce a budeme se těšit na vaše dotazy a zkušenosti na info@5dennidieta.cz

Váš tým 5denní diety Express Diet

ExpressDiet-kufor-2-1