Články

Potřebujete být spokojeni se svou postavou, abyste se na dovolené cítili dobře?

bikini-1031719_640

Dovolená je za dveřmi a vy při pohledu do zrcadla trnete hrůzou, jak budete v plavkách vypadat? I za 5 minut dvanáct s tím můžete ještě něco udělat. Jednoduchý ale účinný, a co je v tomto případě důležité, velice rychlý způsob jak zhubnout do plavek je 5 denní dieta Express Diet. Ano, počítáte dobře, opravdu na doladění postavy stačí 5 dní a vy si můžete spokojeně užít dovolenou.

 

Snadno, doma, bez výživového poradce.

Určitě jste slyšeli o proteinové dietě. Express Diet tuto dietu posunula na další úroveň. Opravdu se nemusíte o nic starat, jen v pohodlí domova jíst 4 instantní proteinová jídla denně a 5 denní dieta se o všechno postará za vás. Jídla jsou navržena tak, aby vás spolehlivě udržela ve stavu ketózy, ale zároveň tvoří nutričně vyvážený jídelníček.

 

Ketóza je hubnutí.

Ketóza je dietou vyvolaný metabolický proces, který spouští spalování vlastních uložených tukových zásob. Navíc odbourávaní tuků během ketózy produkuje ketony, které v mozku účinně tlumí pocity hladu. Proto většina uživatelů 5 denní dietu dobře snáší a je schopna vydržet až do konce bez pocitu hladu. Během ketózy tedy tělo rychle spaluje vlastní tukové zásoby, a to i bez přidání pohybu.

ED-banner-01-SK1-940x446

Jak to funguje?

V stravovacím konceptu 5 denní ketonové diety jsou tělu podávané vysoce kvalitní přírodní bílkoviny za současného snížení přísunu cukru, tuků a energie pod 850kcal na den. Obvykle jsou prvotním zdrojem energie pro tělo cukry. Během této diety je jejich přísun omezen a tělo začne čerpat energii z vlastních tukových zásob.

 

Opravdu stačí 5 dní?

Záleží, o kolik chcete zredukovat svoji hmotnost, ale v případě potřeby shodit pár kilo do plavek může opravdu stačit JEN těch 5 dní!

 

Více informací…

WWW-SK-01