Články

5 JEDNODUCHÝCH RAD JAK NA DOVOLENÉ NEPŘIBRAT.

Jedete na dovolenou a už nyní máte strach, co to udělá s vaší postavou? Připravili jsme pro vás pár rad jak se tomu vyhnout.

  1. Zapomeňte na all inclusive:

Největším zabijákem štíhlé linie je dovolená all inclusive. Tenhle typ dovolené je samozřejmě lákavý pro svůj luxus a pohodlí. Jenomže je velmi těžké nesklouznout do nekonečného přejídání se. Švédské stoly plné dobrot na snídani, oběd i na večeři a mezi tím sladké nápoje a alkohol v neomezené míře. To se samozřejmě může podepsat nejenom na vaší postavě ale také na vašem zdraví.

buffet-variations

 

  1. Naopak nezapomínejte na pohyb:

Jíst trochu více na dovolené než je běžné je celkem normální, proto nezapomínejte na pohyb. Přesouvejte se pěšky, nebo na kole, provozujte plážové sporty a je-li přeci jen moc horko můžete hodně plavat.

 

  1. Alkohol:

Letní večery lákají k posezení dlouho do noci nad skleničkou něčeho dobrého. Alkohol je sám o sobě kalorická bomba, navíc barevné míchané nápoje obsahují velké množství kalorií v podobě sladkých sirupů, nebo cukru. S tohoto pohledu je lepší zvolit pivo, nebo vinný střik.

glasses-1477080_960_720

  1. Sdílejte jídla:

Hlavně pokud jste na dovolené v cizině a všechna ta exotická jídla potřebujete ochutnat, protože už na to možná nebude žádna jiná příležitost. A restaurace a stánky s občerstvením vás svádějí svojí vůní. Objednávejte si pouze jedno hlavní jídlo, o které se podělíte. Můžete ochutnat víc jídel a zas tak moc toho nesníte.

 

  1. Express Diet:

V případě, se vám to z nějakého důvodu nepovede, nemusíte zoufat. Ještě máte 5denní dietu Express Diet Váš spolehlivý express do menších velikostí.

ED-banner-01-SK1-940x446